Iveta Bartošová a Domenico Martucci.

Iveta Bartošová a Domenico Martucci. Foto: Karen Mchitarjan, Super.cz

Domenico Martucci: Kvůli Ivetě přicházím o zrak

Italský přítel zpěvačky Ivety Bartošové (✝48) Domenico Martucci (44) slepne. Super.cz se exkluzivně přiznal, že přestává vidět na levé oko. Jeho stav je dokonce tak vážný, že se bojí, aby o zrak nepřišel nadobro.

„Než jsem si začal s Ivetou, bylo všechno v pořádku. Viděl jsem naprosto dobře. Ale kvůli všemu tomu stresu, který už se nedá chvilkami zvládat, nejspíš přijdu o zrak,“ svěřil se Super.cz Martucci, kterému údajně v oku praskla žilka. A právě ta jeho ztrátu zraku zapříčinila.

Martucciho stav je dokonce prý tak vážný, že by neměl vůbec řídit. „Právě proto jsem nechtěl vézt Ivetu a Artura z Itálie já. Myslel jsem si, že by se mnou byli v nebezpečí. Do Prahy jsem se ale přivezl sám,“ vysvětlil Domenico, který nyní v Praze dokonce využívá osobního řidiče. „Je to můj kamarád, který za mnou přijel z Německa,“ prozradil Ital.

Ten měl včera v podvečer ale jiné starosti, než svůj zdravotní stav. Snažil se totiž po celé Praze sehnat homeopatika, které Ivetě předepsal její Italský lékař. „Iveta je na tom hodně špatně. Jenom leží a potřebuje odpočívat. Někde ty léky musím sehnat,“ vysvětlil Martucci. Po několikahodinové spanilé jízdě Prahou, během které zjistil, že v Česku se tento typ léčiva neprodává, se rozhodl, že pro ně zajede do své vlasti.

O Ivetu Bartošovou se momentálně stará ošetřovatelka. Artur Štaidl, který přežil vlastní smrt, raději odjel ke své babičce, aby jeho maminka měla klid na rehabilitaci ze šoku. 

Karen Mchitarjan , Super.cz


Časová osa článků