Rytmus s Darou ve filmu Sídliskový den.

Už je jasné, podle čeho si Rytmus vybral svoji lásku: Neuvěříte, ale Dara jako by z oka vypadla jeho mámě

„Beru ji takovou, jaká je, a nic bych na ní neměnil. Nic nečekám. Ten, kdo očekává, je většinou nešťastný člověk. Dara je úžasná,“ říká o své současné životní partnerce Daře Rolins (49) rapper Patrik Vrbovský alias Rytmus (45). O jejich seznámení je dokonce i část dokumentu Rytmus - Sídliskový sen, kterou vám přinášíme.

„Potkali jsme se kdysi ve studiu, kde jsem nahrávala jeden projekt a Patrik tam pracoval s kapelou Kontrafakt. Byla jsem těhotná, s obrovským břichem, chlapci z kapely mi gratulovali a tehdy poprvé Patrikův kolega Ego vyslovil s lítostí: ‚Sakra a já jsem si myslel, že bys mohla být s Patrikem…‘ Až po letech, když už jsme byli spolu, jsme si na tuhle větu vzpomněli,“ přiznává Dara ve filmu, který se v českých kinech objeví již 20. srpna.

Vztah Rytmuse a Dary se začal rodit při jednom společném projektu a ve filmu uvidíte náhodný záznam rozhovoru, který měl možná osudový význam pro budoucnost obou zpěváků. „Stáli jsme vedle sebe a jako bychom si oba podvědomě řekli: ‚Sakra proč mi dva jsme spolu vlastně nikdy nic neměli?‘ “ vzpomíná Dara. „Pár hodin nato mi od něj přišla pěkná esemeska a… slušná esemeska,“ dodává.

Rytmuse prý život s Darou, která je mimochodem neuvěřitelně podobná jeho mamince, nijak nezměnil. „Myslím, že starého psa novým kouskům nenaučíte. Žiju jako předtím, akorát dozrávám, jsem ve všem zkušenější. Přirozeně rosteme a ve všem se podporujeme. Snažíme se najít klíč k tomu mít krásný život,“ odhaluje Rytmus část společného soukromí.

Film, který natáčel osm let režisér Miro Drobný, se však dotýká i Rytmusovy minulosti – dětství na piešťanském sídlišti, problémů s autoritami, hledání vlastní identity, překvapivého odhalování rodinných tajemství. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků