Rok po porodu druhé dcery vypadá Katka výborně.

Rok po porodu druhé dcery vypadá Katka výborně. Herminapress

Poznali byste někdejší vítězku StarDance? Už se neživí výhradně pohybem, ale má hodně nezvyklé zaměstnání

Před několika lety jí fandil celý národ, teď byste Kateřinu Baďurovou v davu nejspíš přehlédli. Úspěšná česká atletka, která v roce 2012 zvítězila v taneční soutěži StarDance, se stáhla z veřejného života.

Když jsme ji potkali na české premiéře filmu Terminator Genisys, tak jsme se chopili příležitosti a vyzpovídali jsme ji. Známá česká tyčkařka, která působí nyní jako trenérka, vyrazila do kina Imax v dámské společnosti. „Už vzhledem k charakteru filmu by nebylo nejvhodnější brát s sebou děti,” říká Kateřina. „Starší by nejspíš v kině vydržela, už jsme spolu byly třeba v divadle a moc se jí to líbilo. Mladší je ale na takové věci ještě moc malinká,” říká Baďurová, která má dvě dcery, tříletou Ellen a roční Nikolet.

Vzhledem k tomu, že Kateřinin manžel Tomáš Janků hlídal dcery, tak ji doprovázely spolužačky. „S těmito holkami chodím do školy. Dala jsem se ještě na studium speciální a mimoškolní pedagogiky. Dneska jsme vlastně takto oslavily konec roku,” vysvětluje Kateřina. Kromě rodičovských povinností má Baďurová také pracovní povinnosti. „Nejsem výhradně na mateřské, vedu ještě vlastní školu a hrozně mě to naplňuje,” říká Kateřina Baďurová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků