Bojana je kopií Droběny z Popelky.

Bojana je kopií Droběny z Popelky. Foto: Super.cz/Profimedia.cz/reprofoto FTV Prima

Kde už jsme jenom obézní srbskou favoritku Eurovize viděli? Je to celá Droběna z pohádky o Popelce!

Hlasování o novém vítězi evropské písničkové soutěže sice ještě nezačalo, ale všichni interpreti se třesou strachy před reprezentantkou Srbska, která je nejen prostorově nejvýraznější účastnicí Eurovize.

V mezinárodním klání o nejlepší song je odlišnost větším předpokladem k úspěchu než kvalitní hlasový projev, a vousatou zpěvačku Conchitu Wurst (32) tak s velkou pravděpodobností na trůnu nahradí Bojana Stamenov s proporcemi Haliny Pawlowské (66).

Václav Noid Bárta a Marta Jandová se svým duetem Hope Never Dies sice včera večer do finále nepostoupili, ale českým divákům se srbská boubelka bude určitě také líbit. Bojana jim totiž může evokovat vdavekchtivou Droběnu z pohádky Tři oříšky pro Popelku, již ztvárnila Helena Růžičková.

Srbská zpěvačka je také ženou od rány a s konkurencí dokáže zamést stejně jako Růžičková s princem v podání Pavla Trávníčka (70) na královském bále. Ať už těžkotonážní diva v Eurovizi zvítězí, či ne, už samotná účast v soutěži jí otevřela dveře do světa. Žádný jiný interpret se totiž nemůže pochlubit tím, že je rozpoznatelný i ze vzdálenosti několika stovek metrů. 

Uspěje Bojana Stamenov v Eurovizi?

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků