Earvin Johnson v rozmezí dvou let

Earvin Johnson v rozmezí dvou let Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Zženštilý syn basketbalové legendy Magica Johnsona zhubl přes 20 kilo!

14. května 2015 16:14

Dvaadvacetiletý syn legendárního amerického basketbalisty Magica Johnsona (55) zhubl téměř čtvrt metráku. Urostlý Earvin Johnson, známý také jako E. J., proslul svým svérázným zženštilým vzezřením, stejně jako neustálým bojem s váhou, který až donedávna prohrával na celé čáře. Zeštíhlet se mu povedlo až poté, co se odhodlal jít ‚pod kudlu‘.

„Řekl bych, že jsem zhubl snad polovinu sebe,“ prozradil v rozhovoru s Wendy Williams. Zasloužila se o to operace žaludku zvaná tubulizace. Jedná se o zákrok, během nějž se zredukuje žaludek o 70 až 85 procent a zformuje se do tvaru trubice zhruba na velikost kelímku od jogurtu. Na rozdíl od klasické bandáže žaludku se navíc odstraní část orgánu, v níž se tvoří hormon hladu ghrelin. Dochází tak k ještě účinnějšímu a rychlejšímu váhovému úbytku.

Johnson junior je součástí americké zlaté mládeže a zároveň účinkuje v reality show Rich Kids of Beverly Hills. Už od čtrnácti se otevřeně hlásí k homosexualitě, což dává jasně najevo i svým odíváním. Zbožňuje totiž vše přiléhavé a sexy, jako je například kůže. Podle svých slov si ale potrpí hlavně na kabelky a kombinézy. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz