Julia Stiles

Julia Stiles Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Hvězda filmu Deset důvodů, proč tě nenávidím po 16 letech? Budete zírat!

17. května 2015 6:55

Rodilá Newyorčanka, která ještě jako náctiletá zazářila v romantickém snímku Deset důvodů, proč tě nenávidím s Heathem Ledgerem, nedávno oslavila 34. narozeniny. I když se zdá, že o ní v posledních letech není moc slyšet, opak je pravdou. Julia Stiles nezahálí a jen letos se objeví minimálně v pěti projektech. V civilu byste o ni ale nejspíš okem nezavadili, jelikož má maskovací manévry v malíku. Sluneční brýle, vlasy do culíku a oděv nevzbuzující pozornost jsou samozřejmostí...

Není divu, že Julia úspěšně uniká i paparazzi. Tentokrát ale v New Yorku přeci jen upoutala a postaraly se o to převážně její letní šaty, které obepnuly siluetu. Na zahraničních serverech se hned vyrojily spekulace, zda není na cestě miminko.

Stiles, která hrála například v seriálu Blue nebo ve filmech Bournův mýtus, Bourneovo ultimátum, Úsměv Mony Lisy nebo v Terapii láskou, si vždy úzkostlivě chránila soukromí. Spojována byla svého času i s několika kolegy (Heath Ledger, Josh Hartnett, Michael C. Hall, Joseph Gordon-Levitt nebo David Harbour). Momentálně se ale oficiálně neví, kdo je jejím partnerem. Stiles nebyla nikdy vdaná a zatím nemá ani děti. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz

Zrušit