Muzikálová zpěvačka Ivana Gottová a Karel Gott

Muzikálová zpěvačka Ivana Gottová a Karel Gott Michaela Feuereislová

Posměšné ocenění Ivanky za paskvil roku Karla Gotta nadzvedlo ze židle. Bere ho jako urážku

9. dubna 2015 13:11

Vítězství Ivany Gottové (42) v anticenách Zlatý David, v nichž „uspěla“ se svým videoklipem Být stále mlád k 75. narozeninám Karla Gotta (78), loňského jubilanta podle našich informací pořádně rozesmutnila. „Opět si našli důvod, proč se do mé ženy strefovat a urážet ji,“ trápí slavného zpěváka.

„Nezlobte se, jedu mimo Prahu, mám nyní úplně jiné starosti a k tomu bych se stejně nevyjadřoval,“ řekl Super.cz ve spěchu sám Gott k Zlatému Davidovi a rozloučil se. Že ale ocenění nevnímá jako legraci, nýbrž coby vážnou a smutnou věc, potvrzuje jeho okolí.

„Je z toho špatný. Vnímá to tak, že šlo o roztomilý dáreček od jeho dcer a manželky a nechápe, proč to vůbec někdo dával do nějakých anket. Lidé jsou zlí a hledají jen důvody, aby si proti jeho ženě našli nějakou zbraň a ublížili jí,“ dozvěděli jsme se od zdroje blízkého Gottovi, jenž je dobře obeznámený s jeho postoji.

„Opravdu je z toho otrávený. Lidé podle něj ztrácejí smysl pro skutečnou legraci a snaží si jen navzájem zle ublížit,“ dodal spolehlivý informátor.

Nicméně i čtenáři Super.cz se shodli většinově na tom, že jim píseň jako dárek Mistrovi připadala kouzelná, nicméně nechápali, proč musela být veřejně prezentovaná. Podobně prý uvažují i organizátoři: soukromou nahrávku, která by jen „omylem“ unikla na veřejnost, by údajně nikdy do anticen nenominovali. 

Má Karel Gott pravdu? Chce někdo jeho Ivance záměrně ublížit?

David Zápal , Super.cz