Klip kapely 100°C k písničce Freaky Boys Video: 100°C

Je vám zima? Tenhle prosluněný videoklip známé kapely s kráskou v bikinách vás přesune do teplých krajin

Mariánskolázeňská trash-popová formace 100°C si potrpí na originálně pojaté videoklipy. Loni do svého futuristicky laděného klipu k písničce Eye For An Eye zlákala dceru Jitky Asterové Annu Linhartovou, která se proměnila ve vesmírnou ženu budoucnosti, tentokrát je další vizuální dílo kapely k písničce Freaky Boys ze stejnojmenné desky příběhem, který charakterizuje dobrodružství, objevování a nespoutanost.

„Jedná se o první klip vůbec, ve kterém nevystupuje kapela. Chtěli jsme tak našim fanouškům přinést něco nového, neotřelého. Doufáme, že se jim to bude líbit,“ řekl frontman kapely Jakub Johánek.

Hlavní roli v klipu, který můžete vidět v našem videu, má kráska v bikinách Tereza, která jistě polahodí oku nejednoho fanouška...

Kompletního zpracování videoklipu se už tradičně ujal art director a současně i baskytarista kapely 100°C Ondřej Urbanec, který v minulosti natáčel klipy kapelám Tata Bojs, Charlie Straight, Slza, rapperovi Rytmusovi či zpěvákům, jako jsou Adam Mišík a Tonya Graves.

„Pro klip jsme tentokrát zvolili v současné době velmi populární formát inspirovaný počítačovými hrami, který prezentuje příběh z pohledu hlavního hrdiny. Tím je freaky boy, bláznivý kluk, který si užívá dobrodružný road trip po Thajsku, kde v sobě objevuje své nespoutané já. Děj začíná na letišti, kde potkává nové kámoše a holku, do které se během road tripu zamiluje. Vše končí proskočením ohnivého kruhu, jedná se o symbol nevázanosti, kterou v sobě má každý z nás, ale málokdy jí může dát zcela volný průchod,“ řekl o klipu Urbanec. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků