Tara Reid to přehnala s hubnutím.

Tara Reid to přehnala s hubnutím. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Tohle z ní udělalo věčné hladovění: Z dříve atraktivní herečky je kostra obalená kůži, přes zadek měří stejně jako v pase

31. prosince 2014 17:15

Při pohledu na vyhublou postavičku Tary Reid (39) se nechce věřit tomu, že jde o sexy blondýnku, která v komedii Prci, prci, prcičky figurovala jako ztělesnění sexuální touhy jednoho z partičky paniců. Dnes spíše než chtíč vzbuzuje obavy o její zdravotní stav.

Hollywoodská herečka zatoužila po ultra štíhlé postavě, přestože nikdy neměla sklony k nadváze. Roky drastických diet se na její vizáži nepříznivě podepsaly a před čtyřicítkou vypadá jako vyžilá padesátnice typu Donatelly Versace.

Tara Reid by mohla sloužit jako odstrašující příklad při prevenci anorexie, ale na své odpudivé tělíčko je překvapivě hrdá. Internet tak neustále zásobuje svými fotkami v bikinách, při jejich prohlížení kdekomu vyhládne.

Ještě tragičtější jsou ovšem snímky Tary, které byly pořízeny bez jejího vědomí během dovolené v Mexiku. Na vyhublou herečku, která se už zbavila téměř veškeré svalové hmoty, je žalostný pohled zejména z profilu. Její silueta totiž vytváří dojem, že Tařin titěrný zadeček dosahuje stejného rozměru jako útlý pas. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků