Bára Zemanová a její kapela představují klip k písni Runaway.

Hvězdička ze SuperStar má nového kluka: Našla si ho v kapele

15. prosince 2014 15:34

Finalistka třetí řady SuperStar Bára Zemanová má novou lásku. A jak už to tak u zpěváků, muzikantů, zkrátka umělců bývá, našla ji v oboru - její kluk je novou posilou zpěvaččiny doprovodné kapely, kde hraje na kytaru.

Zemanová a její přítel Michal Václavík se tak mohou zařadit po bok Ewy Farne a Martina Chobota, kteří spolu rovněž spolupracují i na pódiích, i Chobot je kytaristou Ewiny kapely.

Ale zpět k Báře. Ta je spokojená nejen v soukromí, ale i po pracovní stránce. Včera vydala nový singl Runaway, na němž spolupracovala s Davidem Kollerem a Richardem Scheuflerem, a na světě je rovnou i videoklip.

„Runaway je pro nás takový experiment a úlet, jak zvukově, tak i tím, že jsme tenhle song udělali v angličtině. Od začátku jsme věděli, že chceme změnu a po dlouhém textování, kdy za dva roky vzniklo asi 10 verzí textu, to pořád nebylo ono. Nakonec vznikl ve spolupráci s Skyem Kobylakem text Runaway, který měl přesně ten příběh a to pravé kouzlo,“ řekla Zemanová k singlu, jenž má být předzvěstí nového alba, které chystá na příští rok. 

Jana Hofmanová , Super.cz