Ewa Farna je tak silně věřící, že by jí jeden životní partner stačil.

Ewa Farna je tak silně věřící, že by jí jeden životní partner stačil. Foto: Michaela Feuereislová

Ewa Farna poprvé o rozchodu: Marcuse mám pořád ráda

Zpěvačka Ewa Farna (17) poprvé promluvila o svém expříteli Marcusy Tranovi. S tím se mladičká rockerka rozešla kvůli jeho aférce s moderátorkou VIP zpráv Martinou Gavriely. A přestože se kuloáry českého showbyznysu nesly zvěsti, že se Farna s Tranem rozešla přes sociální síť Facebook, zpěvačka vše popřela. A nejen to. Ewa se svěřila, že má Marcuse stále ráda.

„S Marcusem se máme moc rádi, jsme v kontaktu a na setkání se naopak těším. Je nesmysl, že bychom se rozcházeli přes Facebook,“ sdělila Supru Farna.

A k shledání bývalých milenců dojde opravdu brzy. Kapela jejího expřítele Embassy totiž v anketě Ceny akademie populární hudby Anděl bojuje o objev roku. A Farna letos celý ceremoniál moderuje.

„Embassy je zároveň moje bývala kapela, se kterou jsem hrála 3 roky. Jsou to neskutečně talentovaní muzikanti, mám je moc ráda a neskutečně jim držím palce. Byla jsem u zrodu té kapely a cítím v určitém smyslu hrdost a radost. Můžu možná i prozradit, že si spolu během předávání těchto hudebních cen zahrajeme na podiu,“ svěřila se mladičká zpěvačka.

Ta na sebe dokonce prozradila počet partnerů, které zatím prošli její lóží. A zatímco některé její vrstevnice se mohou pochlubit houfem milenců, silně věřící Ewa je může spočítat na prstech jedné ruky.

„Měla jsem jen jednoho kluka,“ prozradila Farna, která po letech dokonce osvětlila, jak to bylo s ní a se synem třináctinásobné Slavice Lucie Bílé.

„Filip je hodný kluk, my jsme se poznali během turné, které jsem absolvovala s Lucii Bílou. Mně bylo 14 a Filipovi 12. S Filipem jsme opravdu vždy byli pouze kamarádi. Nyní ale bohužel nejsme v kontaktu,“ dodala zpěvačka, z jejichž slov je znatelné, že stále nemůže zapomenout na Trana. 

Karen Mchitarjan


Časová osa článků