Agáta Prachařová už prý patří do starého železa. Souhlasíte?

Agáta Prachařová už prý patří do starého železa. Souhlasíte? Michaela Feuereislová

Agáta Prachařová je přestárlá a tlustá. A doufal jsem, že umře Bartošová, tvrdí bulvární parazit

Že Agátě Prachařové (36) pomalu v modelingu začíná zvonit umíráček, je asi jasné i jí samotné. Mládí netrvá věčně a i její konkurentky už v dřívějším věku začínají myslet na zadní kolečka. Nikdo ale až dosud naplno neřekl, co si o kontroverzním ramínku na šaty myslí. Vtipné je, že otevřeného názoru na manželku jednoho herce se dopustil týpek, který se rád přiživuje na slávě ostatních.

Je jím bývalý spolupracovník Ivety Bartošové (✝48) a snoubenec gay zpěváka Jana Bendiga (27) Lukáš Rejmon, který se už před lety snažil proslavit, když prohlásil, že se chce vyspat s Karlem Gottem a Václavem Klausem.

„Nebaví mě číst o přestárlé a tlusté Agátě, která je už tak nudná. Chci zpátky Ivetu,“ napsal na svém webu Pinkstar Lukáš u příležitosti půlročního výročí smrti zpěvačky. Coby přímý účastník alkoholických lapálií Bartošové se nestydí přiznat, že spěla ke konci již delší dobu.

„Přiznejme si to, že hodně nás doufalo a hlavně čekalo (protože jí prostě nebylo pomoci), že se jednou Iveta zabije a bude z toho událost roku. A taky, že byla. Musíme si přiznat, že prostě bez Ivety a jejích bláznivejch story to už není ono,“ dodal mládenec. 

Je Agáta Prachařová zralá na modelkovský důchod?

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků