Spokojeností hýřící Kendall Jenner povečeřela s Justinem Bieberem, a ještě s ním zašla na akci CR Fashion Book Issue N°5.

Spokojeností hýřící Kendall Jenner povečeřela s Justinem Bieberem, a ještě s ním zašla na akci CR Fashion Book Issue N°5. Profimedia.cz

Bere ji ještě někdo vážně? Gomez se zase rozešla s Bieberem. Tentokrát kvůli Kendall Jenner

Hrát druhé housle Selenu Gomez (27) sice nebaví, ale i tak dá pokaždé záletnému Justinu Bieberovi (26) další šanci. Tentokrát byla prý vzteky rudá z jeho společné večeře s Kendall Jenner, která je navíc její kamarádkou. Gomez prý nevěří v nevinnost jejich setkávání a už zase dala zpěvákovi košem. Problém je, že už ji nemůže brát vážně nejen veřejnost, ale ani samotný Bieber.

Osmnáctiletá modelka se totiž s idolem dívčích srdcí setkala koncem září v Paříži za Seleninými zády, což vzhledem k popularitě obou zúčastněných a paparazzi v zádech na každém kroku nebylo zrovna prozíravé. Není divu, že taková romantická večeře ve městě lásky není jeho skutečné přítelkyni po chuti. Bieber prý navíc Seleně neřekl pravdu o tom, co ten den podnikal.

„Selena byla úplně běsná, když se dozvěděla, že Justin povečeřel s Kendall. Lhal jí o tom. Byla tak naštvaná, že si změnila zpáteční let do Los Angeles o dva dny dřív, aby mu mohla říct, že je konec,“ řekl blízký zdroj dvojici. Jenže, kolikrát už to tady bylo? 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků