Zdenička je opravdu k nepoznání.

Zdenička je opravdu k nepoznání. Foto: Super.cz/Hermína/Facebook Z. Souškové

Zdenička z VyVolených přišla o svou chloubu: Jak se vám líbí po drastické změně?

20. srpna 2014 8:55

V kontroverzní reality show na sebe Zdenička Soušková strhla pozornost vylepšenými ňadry. O ty naštěstí nepřišla, ale na ulici byste ji nepoznali. A to kvůli účesu.

Po krátké televizní kariéře se Zdenička uchytila jako kadeřnice a je vidět, že se rozhodně nebojí experimentování. Už během vysílání reality show si vlasy zkrátila a následně si je nechala uměle prodloužit. Teď ovšem zatoužila po výraznější změně a její vlasy skončily na podlaze. A aby toho nebylo málo, účastnice VyVolených si dopřála i peroxidový přeliv.

S novým účesem působí Zdenička přísnějším dojmem, což ještě umocnila brýlemi s výraznými obroučkami. Kamarádi jí teď přezdívají „Kudláková“ podle psycholožky z komediální série Byl jednou jeden polda, ale hvězda VyVolených si z toho nic nedělá, protože nemá ráda stereotyp.

„Chtěla jsem změnu na prázdniny. V létě ráda střídám účesy i barvy a pokaždé můžu být jinou osobností,“ řekla nám Zdenička, která si už v minulosti krátký blond účes vyzkoušela, takže u ní prý nejde o žádnou novinku. 

Líbí se vám Zdenička v novém účesu?

Adam Chromý , Super.cz