Genny Ciatti je ve skutečnosti krásná, ale na divadle jí to nesluší. Super.cz

Na divadle je za ošklivku, ale ve skutečnosti je krásná: Pánové, tahle mladá kočička je volná

Mladou brunetku Genny Ciatti známe z muzikálu Děti ráje, kde hrála dceru hlavní hrdinky. Nyní už trošku zestárla, ale přesto ne tolik, aby jí režiséři přidělovali role skoro o generaci starších žen. Ale ona si to prý užívá.

Ve hře Svaté neřesti navíc není za příliš pohlednou. Když po děkovačce slezla z pódia, převlékla se a normálně nalíčila, diváci, kteří čekali na autogramy, ji nepoznávali. "Mně to nevadí - být za ošklivku. Naopak je fajn, když se mohu stylizovat pokaždé jinak. Ale hrát třicetiletou paničku v domácnosti pro mne byla docela velká výzva," přiznala Genny, kterou můžeme stále vídat v několika muzikálových projektech.

A pokud se pánům líbí, přestože ji ještě trošku hyzdí rovnátka, ale ty za chvíli sundá a bude mít dokonalé zoubky, mají šanci. "Přestěhovala jsem se do Prahy, bydlela jsem s přítelem, ale rozešli jsme se a teď už jsem delší dobu sama," přiznala půvabná brunetka.

A jaký by měl její vyvolený být? "Určitě o kus větší než já. Jsem sice malá, ale ráda nosím podpatky. Ale jinak na vzhledu nezáleží. Jde o kouzlo, které na mne bude vyzařovat. A až přijde, tak to určitě poznám," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků