Justin Bieber pronikl na filmový festival v Cannes.

Justin Bieber pronikl na filmový festival v Cannes. Profimedia.cz

Co tam, proboha, dělal? Polonahý idol náctiletých dívek Justin Bieber se naparoval na filmovém festivalu v Cannes

23. května 2014 0:00

Z písní a především roztomilé tvářičky rebela Justina Biebera (20) šílí dospívající fanynky po celém světě. Z nepochopitelného důvodu se ale zpěvák proslulý střety se zákony objevil na prestižní akci, kde pro celebrity jeho typu dříve nebylo místo.

Filmový festival v Cannes má za sebou bohatou historii a několik desetiletí udával směr ve světové kinematografii. Zdejší Zlatá palma má pro filmaře stejný význam jako Oscar, a tak se účast ve francouzském letovisku považovala za prestižní záležitost.

Letos ovšem festival otevřel své brány hostům, kteří zde dosud nebyli příliš vítáni. Po exhibici silikonové Playmate Pamely Anderson, která svou nejslavnější roli ztvárnila před 25 lety v Pobřežní hlídce, do francouzského letoviska zavítal i kanadský zpěvák Justin Bieber. Ten má pro stříbrné plátno podobný přínos jako držitelka pěti Zlatých malin Paris Hilton, která na filmové události roku také letos nechyběla.

Pozér Bieber na Azurovém pobřeží předvedl, že na festivalový dress code evidentně kašle. Zatímco herci při této příležitosti vytáhli to nejlepší ze svého šatníku, Justin se zde promenoval jen v šortkách a vystavoval slunci svou potetovanou hruď. 

Adam Chromý , Super.cz