Jitka Schneiderová

Jitka Schneiderová Foto: Lenka Hatašová/ Archiv Divadla Studio DVA

Po Geislerové nejznámější zrzavá herečka je jako proutek: Podívejte, jak nechala vyniknout alabastrové nohy v černých mini

Herečka Jitka Schneiderová (48) po čtyřicítce vypilovala postavu k dokonalosti a její tělesná schránka je pro režiséry stejným kladem jako její herectví.

Zkušenosti s tím, co Schneiderová umí na jevišti ukázat, má i autor hry Hovory o štěstí mezi čtyřma očima, která zatím na svou premiéru čeká (bude na začátku července), ale už se zkouší. Uvede ji Divadlo Studio DVA v rámci Metropolitního léta hereckých osobností. Sekundovat herečce budou Filip Blažek, Kryštof Hádek, Roman Štabrňák, Michal Slaný - všichni stálice zmíněné divadelní scény - a nově Marika Šoposká.

Šestice pár týdnů nazpět nastoupila před objektiv fotografky a hlavně dámy, jak už to tak chodí, vypadají na výsledu krásně. Šoposká (24) možná trochu starší, než je, což není ke škodě věci, protože zvlášť když promluví, tak působí jako holčička a to se do hry o sexu a vztahových problémech příliš nehodí, a Schneiderová, která kvete po boku přítele Davida Císaře, již tradičně dobře. 

Jana Hofmanová , Super.cz


Časová osa článků