Gábina nešokuje jen účesem kubánské plantážnice z banánové farmy, ale i skutečností, že se hodlá sestěhovat se svým přítelem.

Gábina nešokuje jen účesem kubánské plantážnice z banánové farmy, ale i skutečností, že se hodlá sestěhovat se svým přítelem. Foto: Facebook G. Dvořákové

Rozchod Noida a Dvořákovou s účesem kubánské plantážnice ještě víc stmelil. Chystají se budovat společné hnízdečko lásky

Jako by se Václav „Noid“ Bárta (41) a Gábina Dvořáková (33) loni před Vánocemi na několik týdnů vůbec nerozešli. Dvojice si na partnerskou odluku už skoro ani nepamatuje.

„Mezi námi to bylo a je pořád krásné. Vlastně se vůbec nic nezměnilo, a jak už to tak bývá, tak nás to zlé posílilo,“ svěřila se Super.cz partnerka rockera, která v minulosti chodila s moderátorem Leošem Marešem či milionářským synkem Jakubem Malinou.

Rocker a bývalá modelka, která se nyní živí jako učitelka na základní škole, by svůj vztah rádi posunuli na další úroveň, plánují se proto sestěhovat. „Mluvíme o společném bydlení. Zatím jsme ve fázi plánování, přáli bychom si hezký domeček, kde bychom mohli být do budoucna jako rodina. Snad se nám brzy zadaří,“ řekla nám Gabriela na otevření kadeřnictví na pražském Chodově. Snad hrdličkám to vrkání dlouho vydrží. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků