Křest knihy Tomáše Řepky: Erbová v objetí s tchyní

Vlaďka Erbová (38) překvapila na křtu knihy Rebel svého přítele Tomáše Řepku (45). Během slavnostní aktu si padla do náruče s jeho matkou Helenou. Modelka tak dala jasně najevo, že je ruka v rukávě a s rodinou svého přítele si skvěle rozumí.

"S maminkou si tykáme a musím říct, že je hrozně fajn. Stejně tak má Tomáš krásný vztah s mojí rodinou," řekla Novinkám Vlaďka Erbová na křtu knihy svého partnera Tomáše Řepky Rebel.

Vlaďka během slavnostního křtu překvapila, když na pódium pozvala také Tomášovu maminku Helenu. Ta přítelkyni svého syna okamžitě objala. "Když jsme se s Helenkou poznaly, padly jsme si hned do oka. Je to úžasná ženská a jsem ráda, že mě s otevřenou náručí přijala do rodiny," říká Erbová.

Vlaďka a Tomáš tvoří již rok oficiální pár. Ani jeden z nich ale stále není rozvedený. "S mým manželem jsme všechno podepsali, vyřešil se majetek i naše dcera Viktorka, nemáme spolu jediný problém a jsem vděčná, že emoce jsou pryč a jsou z nás přátelé. Můj manžel Zdeněk se seznámil i s Tomášem a nemají spolu problém," vysvětluje Erbová.

"V podstatě už čekáme jen na razítko od soudu a budeme rozvedeni," říká Vlaďka. Rozvod je v plném proudu i u Tomáše Řepky.

Vlaďka by si dokázala představit druhou veselku i dalšího potomka. "Já především neplánuji, ale musím říct, že bych se tomu nebránila. Tomáš má nádherný vztah ke svým dětem a je to skvělý táta," dodala Erbová. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků