Selena Gomez zbytečně uškodila své jinak krásné postavě.

Selena Gomez zbytečně uškodila své jinak krásné postavě. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Jaká škoda: Selena Gomez si příšernými kalhotami do pasu zdeformovala zadek

31. ledna 2014 15:56

Spousta žen stále žije v přesvědčení, že kalhoty do pasu jsou pro jejich postavu mnohem lichotivější než bokovky. Mají dojem, že jimi schovají větší bříško i pozadí. Mnohdy ale udělají přesně opačnou službu. Přesvědčit se o tom můžete například u jinak velmi štíhlé Seleny Gomez (25).

Ta si z šatníku vybrala k procházce s kamarádkou po kalifornské čtvrti Encino rifle ve stále módní barvě velbloudí srsti a neméně trendy střihu do pasu, ale výsledek jistě zhodnotíte sami.

Ačkoli je bývalka Justina Biebera (24) zkombinovala s krátkým topem, což je u kalhot a sukní se zvýšeným pasem žádoucí a sexy, herečce malého vzrůstu kalhoty opticky protáhly pozadí a absence podpatků naopak zkrátila nohy.

O Seleně se v poslední době mluvilo hlavně v souvislosti s problematickým expřítelem Justinem Bieberem, který se ji přes zprávy na mobilu snažil znovu uhnat, a když to nešlo zamilovanými slůvky, zkoušel to svými erotickými fotkami. Gomez jej však nemilosrdně odmítla a poslala do léčebny pro drogově závislé. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz