Kris Jenner se pochlubila svou postavou u bazénu.

Kris Jenner se pochlubila svou postavou u bazénu. Profimedia.cz

Čím starší, tím lepší! Skoro šedesátiletá máma klanu Kardashianek má tělo jedna báseň i v bikinách

9. ledna 2014 15:57

Říká se, že ženy stárnou, ale muži zrají jako víno. Výjimka potvrzující pravidlo se najde všude a v tomto případě je nejlepším příkladem Kris Jenner, úspěšná podnikatelka a především zasloužilá matka. Nemůžeme uvěřit, že tělo této stále atraktivní dámy v bikinách prošlo šesti těhotenstvími...

Kris Jenner je v USA velmi známou tváří. Pravidelně se totiž se svými dcerami objevuje v reality show Keeping Up With the Kardashians, které se od roku 2007 aktuálně vysílá už osmá řada.

Bývalé manželce zesnulého movitého právníka Roberta Kardashiana, s nímž má Kris dcery Kim (37), Kourtney (39) a Khloé (33) a syna Roberta (26), je už osmapadesát. Za své půvaby ale nevděčí pouze skvělým genům, ale i plastikám, ke kterým se hrdě hlásí i v různých televizních show.

Jenner je již 22 let vdaná za bývalého olympijského vítěze v desetiboji Bruce Jennera (64). Společně vychovávají další dvě dcery - Kylie (20) a Kendall (22). Dnes už v jejich domovině není snad nikdo, kdo by je neznal, jelikož jejich tváře jsou vidět na každém kroku. I proto členové této rodiny pravidelně bodují v žebříčcích nejotravnějších celebrit. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz