Iveta září štěstím...

Iveta září štěstím... Michaela Feuereislová

Iveta Bartošová dorazila do kostela jako princezna. Macura s loknami a v obleku byl vpuštěn dovnitř

Zřejmě nejsledovanější koncert Ivety Bartošové (✝48) je za námi. Znovuzrozená pěnice, která má za sebou pravděpodobně ten nejdivočejší rok, se rozhodla svým zaručeně živým zpěvem potěšit před Vánocemi své fanoušky.

Před kostelem v Uhřiněvsi se už od pěti hodin začali srocovat fanoušci. A na místo, jak sliboval, dorazil i zpěvaččin samozvaný ochránce Macura (46), který se Ivetou absolvoval letní dobrodružnou cestu po Itálii a při nedávném koncertě ve Svitavách dostal od Rychtáře vlastnoručně na budku.

„Opravdu a skutečně si pana Macuru na mém vystoupení nepřeji. Mám z toho pána strach, proto jsem požádala městskou policii, aby nebyl vpuštěn dovnitř," prozradila Blesku sama Iveta. A na příchod vetřelce se s manželem Rychtářem připravili. Kostel byl totiž v obležení příslušníků policie.

Macura, který chce vidět Ivetu za každou cenu a bránit před sokem Rychtářem svou čest, se na místo dostavil ve svém bílém obleku a loknami na hlavě. "V tuto chvíli je za dveřmi kostela a poslouchá Ivetiny songy. Pohupuje se v kolenou a usmívá se. Nic zvláštního se neděje," řekl nám přímý účastník. Zpěvačka, která před půl sedmou vklouzla do kostela postranním vchodem, přišla ustrojená jako princezna v dlouhých bílých šatech. Popřála všem fanouškům krásný adventní večer a začala zpívat....

Celý průběh koncertu, který začal se skluzem, se nakonec obešel bez incidentu. Krátce před půl osmou Macura opustil kostel a v tichosti s úsměvem na rtech a zážitkem v srdci odešel. Iveta měla zase jednou "vyprodáno", musela přidávat a tak se zdá, že budou mít všichni účastníci té nesledovanější telenovely letošního roku přeci jen klidné svátky.... 

Super.cz


Časová osa článků