Která celebrita zářila v nejkrásnějších svatebních šatech?

Která celebrita zářila v nejkrásnějších svatebních šatech? Foto: Michaela Feuereislová, František Gebr

Která dáma byla nejkrásnější nevěstou? Bartošová v teniskách, princezna Kerndlová nebo divoška Agáta?

Loňský rok považovala celá plejáda celebrit za to nejlepší období pro uzavření sňatku. Dámy se předháněly v tom, aby ve svatebních šatech vypadaly jako ty nejkrásnější nevěsty. Podívejte se do naší fotogalerie a pokochejte se pohledem na hvězdné nevěsty roku 2013.

Mediálně nejvíc propírané veselky měly Agáta Prachařová (36) a Iveta Bartošová (✝48), jež se vdávala už podruhé. Princeznovské šaty z veselky s Jiřím Pomejem vyměnila za střízlivější model. Na obřadu zářila ve střevíčkách zlaté barvy, ale fotografům posléze pózovala v nevkusných teniskách.

To modelka Agáta Prachařová (36) vzbudila rozruch hned dvakrát. Nejprve se tajně vdala za Jakuba Prachaře (38) v Mariánských Lázních jen za přítomnosti svědků, aby svému vyvolenému posléze podruhé řekla 'ano' v kostele ve středočeských Úněticích už za účasti rodiny a přátel. Ve sněhobílých svatebních šatech to Agátě moc slušelo.

Dvojnásobnou svatbu si letos užily i Andrea Šťastná, jež se vdala za Jiřího Pomejeho (✝54), Tereza Kerndlová (35) a nevěsta Tomáše Kluse (35) Tamara Kubová. Většina nevěst se vdávala klasicky v bílých princeznovských šatech, jen Tamara Kubová a Tomáš Klus zvolili netradiční indiánský svatební outfit.

Svatební šaty si letos oblékly také herečka Veronika Nová, moderátorka Marta Ondráčková, modelka Vlaďka Erbová a další dámy. Jak je vidět, nadšení pro manželský život naše celebrity neopouští, ač je v posledních letech trendem žít „na hromádce“. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků