Noid

Noid Herminapress

Velké ponížení: Noid se svojí kočičkou museli v baru projít kontrolou detektoru kovu. Nůž ale nenašli!

Pořádné ponížení zažili Václav Noid Bárta (40) se svojí přítelkyní Gabrielou Dvořákovou (32). Dorazili na párty, na kterou byli coby celebrity pozváni, a čekalo je nemilé překvapení. Museli do podniku projít přes detektor kovu. A to je Noid známý tím, že s sebou obvykle nosí vždycky nůž. Sám říká, že na obranu.

I tentokrát nůž u sebe měl. Ale na to, že by mu ho při kontrole sebrali, si nestěžoval. "Je dobře, že takové kontroly jsou. Po tom, co se v barech děje a konkrétně co se stalo včera tady v tom podniku, je to naprosto správné," řekl Super.cz Noid.

Párty se konala v pražském Coco Baru, kde byli den předtím na charitativním večeru Sámera Issy vážně pobodáni dva muži, jedním z nich byl bývalý olympionik, boxer Petr Horáček. Toho v baru napadli Albánci a Horáček skončil v nemocnici s vážnými bodnými ranami do srdce, plic a sleziny.

Proto zavedli v baru velmi přísné bezpečnostní opatření. "Druhý den jsme ihned zakoupili detektor kovu a každý, kdo do baru přijde, bude muset projít přísnou kontrolou," řekl Super.cz provozovatel baru DJ Uwa. A jak řekl, tak se také stalo. A kontrolou tak musejí procházet i všechny celebrity. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků