Tom Cruise má nejspíš novou partnerku.

Tom Cruise má nejspíš novou partnerku. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Tato herečka měla ulovit rozvedeného Toma Cruise: Dohromady je svedla scientologická církev, jejich láska bude věčná

Hollywoodský fešák Tom Cruise pravděpodobně konečně našel tu pravou ženu svého života. Po třech nevydařených manželstvích mu osud do cesty konečně seslal partnerku stejného vyznání.

Cruise má v poslední době až podezřele blízko k Lauře Prepon, s níž se seznámil v rámci scientologické církve, která už do svých řad získala řadu hollywoodských celebrit. Herec se s novým objevem setkal nejen při otevření nového scientologického chrámu, ale strávili spolu i několik soukromých chvilek, během nichž se nejspíš projednával postapokalyptický scénář světa, v němž přežijí jen scientologové, jimž se podaří vyzrát nad smrtí.

Jeden z nejžádanějších mužů planety klade na svou víru velký důraz a byla jedním z důvodů jeho rozvodu s hollywoodskou kolegyní Katie Holmes, s níž má herec dceru Suri. Exmanželka údajně odmítla přijmout jeho víru, a musela tak zmizet z jeho života. V minulosti se Cruise rozvedl i s Nicole Kidman a Mimi Rogers. Jeho nová láska může mít ovšem delší trvání, protože přesahuje hranice našeho světa.

Tom Cruise měl vždy slabost pro herečky. I jeho čtvrtá partnerka prošla Hollywoodem, ale za sebou má prozatím jen několik rolí v televizních seriálech. To se ovšem může po boku slavného partnera velice rychle změnit. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků