Ilona Svobodová v tanečních.

Ilona Svobodová v tanečních. Foto: Soukromý archiv Ilony Svobodové

Taková to byla fešanda: Podívejte se, jak hvězda seriálu Ulice jako mladá dívenka řádila v tanečních

6. října 2013 11:51

Hvězda nekonečného seriálu Ulice Ilona Svobodová (53) alias Jitka Farská, zavzpomínala na svá mladá léta, když tak jako téměř každá dospívající slečna chodila na podzim do tanečních.

Svobodová absolvovala taneční v sedmdesátých letech a ve slušivých šatičkách jí to moc seklo. Jak ale sama přiznala, místo tance tehdy milovala hlavně hokej.

„Chodit do tanečních patřilo tehdy k dobrému vychování. Já jsem ale z Kladna a ráda jsem chodila na hokej, navíc Kladno bylo v té době několikrát mistrem ligy. Bojovala jsem proto s babičkou, která mě nutila jít na prodlouženou, a já jsem chtěla jít na důležitý zápas Kladna. Tak jsem šla na chvíli tancovat a pak jsem utekla na hokej,“ přiznala s úsměvem sympatická herečka.

Neznamenalo to ale, že by snad tanec neměla ráda. Pohybovou průpravu měla už od útlého věku a na tanečním parketu patřila k těm nejlepším.

„Od tří let jsem dělala moderní gymnastiku a po tanečních jsem chvíli v tanci dokonce soutěžila“, pochlubila stálice seriálu Ulice. Na to, jaká to byla fešanda v tanečních se podívejte do naší fotogalerie. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků