Přítel Slávek byl na překrásnou Lindu hrdý.

Přítel Slávek byl na překrásnou Lindu hrdý. Foto: Prague Fashion Week 2013, Herminapress

Jsou tohle ještě šaty? Česká Miss World Bartošová mámila muže na večírku oblečená, neoblečená

12. září 2013 10:21

Dress code přikazující oblečení tres chic se podařilo dokonale dodržet Lindě Bartošové. Česká Miss World 2012 totiž dorazila na večírek magazínu Harper's Bazaar oblečená sexy a velmi šik. Zároveň do svého outfitu přimíchala požadovanou originalitu, o což si akce, zahajující týden módy, přímo říkala.

Lindu obléklo návrhářské duo Lucie Jelínková a Monika Nováková, působící pod značkou Awkward Collection, do černého body, přes které byl přehozený transparentní kabátek s dlouhými šosy. Modelka si nechala vysoko vyčesat vlasy do jakoby ledabylého drdolu, a tak úžasně vynikly její výrazné lícní kosti a dlouhá šíje. V ruce pak držela Swarovski psaníčko zdobené kameny v temných tónech. „Moc se mi tento model líbí, jsem vážně nadšená, jak to ve výsledku vypadá," svěřila se nám Bartošová.

Snad jediný problém dost výrazného modelu odhalujícího nohy byl, že v přeplněném hotelu Boscolo nositelce neustále někdo přišlapoval „vlečku“. Někdy nechybělo málo a Linda by neukázala pouze nohy, ale mnohem víc. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků