Tori Spelling relaxuje na pláži v Malibu s rudě namalovanými rty.

Tori Spelling relaxuje na pláži v Malibu s rudě namalovanými rty. Profimedia.cz

Tori Spelling ukázala na pláži svůj rostoucí těhotenský „buben“

Herečka Tori Spelling (37), známá hlavně jako představitelka Donny Martin ze seriálu Beverly Hills 902 10, se vydala v pondělí s rodinou na losangeleskou pláž v Malibu. Pečlivě upravená, nalíčená, v černých výrazných brýlích i bikinách a se světlým šátkem přes boky se procházela po písku a relaxovala na ručníku. Pyšně přitom ukazovala své rostoucí těhotenské bříško. S manželem Deanem McDermottem čekají již třetí dítě.

Na levém boku Tori bylo zároveň vidět její výrazné tetování v podobě textu. Jedná se o několikařádkový přepis svatebního slibu jejího manžela Deana. Manželé si spolu s jejich dvěmi dětmi, čtyřletým Liamem a dvouletou Stellou, pochutnávali na sladké placce. Nikdo ze čtveřice se příliš vesele netvářil. Možná, že jim poklidnou selanku u moře znepříjemnili dotěrní paparazzi, kteří opět nezapomněli zachytit prohlubeň Tori u levého ňadra po nepovedené plastické operaci.

Později odpoledne se všichni společně vydali na dětskou narozeninovou party v Santa Monice. Děti měly na obličeji namalované barevné obrázky. Dokonce i tvář Tori zdobila malůvka v podobě květiny. Tori zvolila na rodinnou akci krásné vzdušné smetanové šaty a krajkovou vestičku.

„Bylo nám již požehnáno synem i dcerou. Tentokrát jsme se proto rozhodli zjistit si pohlaví,“ řekla Tori magazínu People, kterému rovněž přiznala, že první tři měsíce těhotenství byly plné nevolností.  Nyní je už prý vše v pořádku a cítí se opět dobře. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků