Kardashian s dcerou Penelope v Miami

Kardashian s dcerou Penelope v Miami Profimedia.cz

Kourtney Kardashian dosáhla po porodu perfektní figury! Vystavila se a kojila přímo u bazénu

23. července 2013 19:55

Kim Kardashian (38) má co dělat, pokud chce dosáhnout stejného úspěchu jako její starší sestra Kourtney (39). Ta je totiž už po druhém porodu opět krásně útlounká a plná sebedůvěry. Když se o víkendu cachtala v Miami se svými dětmi Masonem a malou Penelope u bazénu, přítomnost fotografů ji vůbec neobtěžovala, a to dokonce ani ve chvíli, kdy kojila.

Kourtney je zvyklá, že jsou jejím směrem namířené objektivy fotoaparátů a kamer téměř neustále. Je podobně jako její sestry hvězdou rodinné reality show Keeping Up With the Kardashians. Natáčet se před rokem nechala dokonce i během porodu. Obrázky byly přitom více než důvěrné. Porod byl zabírán z bezprostřední blízkosti a občas musely být její intimní partie částečně počítačově rozrastrovány.

Tentokrát Kourtney vyrazila k hotelovému bazénu s dětmi i manželem Scottem Disickem. Sestra Kim, jež je pět týdnů po porodu dcery North, tak má před sebou pořádnou výzvu. Na svém těle už ale prý maká a na veřejnosti se chce ukazovat až poté, co se jí podaří opět nad kily navíc zvítězit. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků