Markéta Plánková vypadá 24 dní po porodu výborně.

Markéta Plánková vypadá 24 dní po porodu výborně. Michaela Feuereislová

Markéta Plánková po porodu na veřejnosti: Má sedm kilo nahoře, ale vypadá výborně

26. května 2011 10:55

Populární herečka Markéta Plánková (40) se poprvé od porodu druhé dcery objevila na veřejnosti. 24 dní po narození dcery Julinky se ukázala na tiskové konferenci k připravovanému muzikálu Janka Ledeckého Vánoční dárek, kde bude hrát jednu z hlavních rolí.

"Cítím se výborně. Samozřejmě je péče o dvě dcery náročnější, ale užívám si to," řekla Super.cz Plánková. Pomalu se herečka vrací k štíhlé postavě, kterou měla před otěhotněním. "Snažím se dostat do formy, ale moc to nejde, protože kojím. Mám ještě sedm kilo nahoře," prozradila Plánková.

K herecké práci se chce pomalu vracet od září. Bude hrát ve dvou představeních v divadle Ypsilonka. Od října bude zkoušet muzikál Vánoční dárek. "Chci to mít kvůli rodině volnější. Nic dalšího v plánu přibírat zatím nemám. V muzikálu se budu alternovat s Lindou Rybovou, takže se o roli v pohodě podělíme," vysvětluje herečka.

V televizi je stále k vidění v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Jde ovšem o předtočené díly. O návratu do seriálu zatím nepřemýšlí. "Teď v Ordinaci pomalu budu odjíždět na Slovensko a vydělávat velké peníze v eurech. Vše je samozřejmě hodně předtočené. Zatím mám rodinnou přestávku. Uvidím, jak se domluvím se scenáristy. Jestli tedy o mě ještě budou taky stát," dodala s úsměvem Plánková.

Rodina pro ni zůstává na prvním místě. Ze vztahu s ženatým hercem Romanem Štolpou má dceru Agátu. Loni v září si vzala na zámku v Dobřichovicích u Prahy  bývalého reportéra Daniela Častvaje. Tomu 1. května porodila dceru Julii. 

Gabriela Wolfová , Super.cz