Ewa Farna na tajné schůzce s režisérem Pepe Majeským.

Ewa Farna na tajné schůzce s režisérem Pepe Majeským. Foto: Archiv Super.cz

Ewa Farna na tajné schůzce s režisérem Slavíka: Víme, jakou světovou pecku na galavečeru zazpívá

22. listopadu 2012 14:56

Zpěvačka Ewa Farna (23) se jen pár dní před slavnostním udílením cen Český slavík sešla s režisérem projektu Pepe Majeským. Na tajné schůzce, při níž ji načapali čtenáři Super.cz, se bavili o tom, co Ewa na Slavících zazpívá.

V sobotu večer si Ewa v přímém přenosu střihne novou píseň Skyfall od Adele, kterou britská zpěvačka nazpívala ke stejnojmenné bondovce. „I když to vypadalo, že se dlouho nemohli shodnout, nakonec odcházeli oba spokojení,“ řekl náš zdroj.

Slavíkem ale jejich spolupráce nekončí. Majeský bude režírovat také novou SuperStar, v níž Ewa usedne do poroty, za což mimochodem dostane velmi slušně zaplaceno. Tam bude spolu s dalšími rozhodovat o tom, kdo dostane šanci stát se další hvězdou české a slovenské popové hudby. Chcete-li i vy zkusit štěstí a předvést, co ve vás je, dostavte se na jeden z castingů, které se konají 1. 12. v Bratislavě a 15. a 16.12. v Praze.

Další možností, jak se přihlásit, a případně postoupit, je poslat nám do konce listopadu na mailovou adresu superstar@super.cz svou mp3 nahrávku a čekat, zda budete vybráni mezi pětku nejlepších, z nichž bude superstárovskou porotou vybrán jeden šťastlivec, který postoupí rovnou do užšího výběru a stane se Divokou kartou Super.cz. Podrobná pravidla naleznete zde

Lucie Sieglová , Super.cz

Zrušit