Jiří Pomeje si nechá odstranit tetování s iniciálami exmanželky Ivety Bartošové.

Jiří Pomeje si nechá odstranit tetování s iniciálami exmanželky Ivety Bartošové. Michaela Feuereislová

Iveto Bartošová, věděla jsi to? Tvůj milenec si tě natáčel nahou, jak ho prosíš o pár loků ohnivé vody

Zpěvačka Iveta Bartošová (✝48) sice už není manželkou Jiřího Pomejeho (✝54) nějaký ten pátek, až nyní se ale dvojice definitivně pomyslně rozešla. Herec si totiž nechal na klinice u Romana Šmuclera odstranit tetování, iniciály zpěvaččina jména IPB (Iveta Pomeje Bartošová). A při té příležitosti nám prozradil podrobnosti o svém mobilu plném videí s exmanželkou, kterou prý točil v deliriu, aby pak za střízliva viděla, co provádí!

„Byly to věci, které jsem natáčel, když mě lidi varovali, že je na tom Iveta tak, že by mohla volat policii, obviňovat mě z násilí a dalších věcí,“ řekl nám Pomeje. Jeho telefon byl jednu dobu nejžádanějším artiklem v českém šoubyznysu. Dostat se ven, mají média o čem psát celé týdny. Podle našich informací v něm bylo například video, ve kterém měla nahá Iveta svého milence a posléze i manžela v příšerně zuboženém stavu prosit, ať jí dá napít nějakého tvrdého alkoholu.

„Radši jsem ten mobil zlikvidoval. Náš vztah skončil, nežiju minulostí, a v těch věcech se už dál hrabat nechci. Navíc mít doma takový negativní předměty by nebylo moc dobrý,“ myslí si Pomeje. K sundání tetování (na proceduru bude v dalších dvou letech muset jít ještě pětkrát) se rozhodl proto, jelikož má krátce před svatbou. „Žádné holce by se to nelíbilo, takže když jsem v Thajsku stále dokola musela vysvětlovat, že to jsou iniciály jeho ex, začalo mě to štvát a párkrát jsem mu to dala najevo,“ směje se přítelkyně Pomejeho Andrea Šťastná, která Jirku na kliniku v pražské Londýnské ulici doprovodila.

„Je to tu špičkové pracoviště, asi nejlepší u nás. Pálí to, ale bolí to míň, než když mi to tetování dělali. Navíc se mi líbí, že tu jsou prakticky jen doktorky, krásný holky. A ty moc dobře vědí, že na chlapy musí jako na děti, protože se šíleně bojí,“ ví své herec a producent.

A jak vzpomíná na manželství s Bartošovou? „Léta jsem jen slyšel hnusy, které na mě kydala, například že kradu hrnce a skříně. Dnes jsem rád, že ten vztah s ní, který beru jako svoji prohru, trval jen tak krátce. Život s Ivetou nikomu nepřeju. Jedinou věc, kterou bych chtěl ze svého života vymazat, je vztah s Bartošovou. Obrovský omyl,“ zpytuje svědomí Jirka. A i když měl příležitost své bývalce cokoliv vzkázat, neudělal to.

„Každý jsme víceméně svéprávný a každý by si měl ve svém životě umět udělat pořádek tak jako já. Ať žije, jak chce. Jestli je přesvědčená, že to, jak žije, je v pořádku, tak jí do toho přeju hodně štěstí,“ začal zostra. Na otázku, zda je na tom Bartošová špatně vlivem prášků a alkoholu, odmítl odpovědět. „To snad vidí všichni, jak to je, ne? To, co se děje teď, jsem v mnohem větší míře zažíval i já. Vím, co v Uhříněvsi probíhá, ale je mi to už naprosto jedno. Ať si tam provádí, co chce,“ dodal nekompromisně. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků