Nová Angelika Nora Arnezeder natáčela i s Jiřím Pomejem.

Nová Angelika Nora Arnezeder natáčela i s Jiřím Pomejem.

Přísně tajné: Unikl snímek z natáčení nové Angeliky. Nádhernou markýzu ohrožuje Pomeje!

21. listopadu 2012 10:04

Francouzi se rozhodli zariskovat a natočit remake slavné ságy o markýze andělů Angelice. Původní božskou Michèle Mercier nahradila svůdná třiadvacetiletá Nora Arnezeder, která se hned na začátku filmu dostane i se svým milencem do křížku s Jiřím Pomejem (53). „Hraju šéfa podsvětí Cul-de-Boise,“ svěřil se Jiří exkluzivně Super.cz a přes přísný zákaz fotografování na place nám poslal i záběr s půvabnou hlavní hrdinkou.

„Bylo to pro mě velké překvapení. V pátek mi zavolali a v pondělí už jsem začal s francouzskou produkcí točit remake slavné Angeliky,“ chlubí se producent a herec. Ten v Česku sedm let nedostal ani roli kávovaru, zato v zahraničních filmech se mu blýská na lepší časy. Za poslední dobu se po ruském a polském snímku jedná již o třetí filmovou produkci, která o něj projevila zájem. A rovnou dostal na natáčení i svůj vlastní karavan.

„Mám tam z českých herců největší roli. Jde o dva dialogy s Angelikou a Nicolasem, což je její mladý a krásný milenec. Na place jen ti dva a Pomeje. Není to bomba?“ raduje se Pomeje, který se text musel naučit ve francouzštině.

„Říkám: Delší dobu přemýšlím o tom, že tě podříznu, protože tuším, že se obrátíš proti nám a budeš těžký protivník. Pak se obracím na Angeliku: Nejdřív naval zlato, lady, pak ti osvobodíme Peyraca,“ popisuje svůj dialog Pomeje, který je ale rád, že bude se svou francouzštinou předabován.

„Není toho moc, ale je to v podstatě největší role z českých rolí. Pro mě je to čest. Na Angelice jsme přece všichni vyrostli,“ dodal hrdě Jiří Pomeje. 

David Zápal , Super.cz