Kim bude zanedlouho rodit, volbu oblečení už hází za hlavu.

Kim bude zanedlouho rodit, volbu oblečení už hází za hlavu. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Ta už neřeší téměř nic: Zakulacující se Kim Kardashian si vyšla ven ve vytahaných šatech a bez podprsenky

Celebrita Kim Kardashian (41) je v poslední době sledována ještě více, než kdy předtím. Hlavním důvodem je její těhotenství, které se stalo velkou senzací, po níž lační její fanoušci, ale i ti, kteří ji dvakrát v oblibě nemají. Brunetka je na pozornost zvyklá, a jak se zdá, řeší ji mnohem méně než kdy předtím.

Kim nedávno paparazzi zastihli, když vyrazila navštívit svou přítelkyni v Beverly Hills. Hvězda, která svého prvního potomka čeká s rapperem Kanyem Westem, na sobě měla široké černé šaty a přes ně přehozený dlouhý svetr stejné barvy. Pod volný outfit si nevzala podprsenku, a tak mohli všichni přítomní uzřít její dmoucí se dekolt.

Kim v poslední době moc nedbá na svůj styl oblékání a ten je jí dokonce často vyčítán. Pravdou ale je, že to, co si vezme na sebe, je čistě její záležitostí a my bychom jí měli hlavně přát, aby se v těchto chvílích cítila co nejlépe. Kromě ranních nevolností ji totiž může trápit i spekulace o tom, že ji její přítel Kanye podvedl s pohlednou zpěvačkou a modelkou Iggy Azaleou. Nakolik je ale tato informace pravdivá, ukáže až čas. 

Sabina Tesařová , Super.cz


Časová osa článků