Lejla Abbasová stále kojí desetiměsíčního syna.

Lejla Abbasová stále kojí desetiměsíčního syna. Foto: M.Čistínová/For Men

Lejla Abbasová stále kojí rozkošného desetiměsíčního syna: Ukončí to až nutná operace v březnu

17. října 2012 16:56

Moderátorka Lejla Abbasová (38) se vrací do televize. Po krátké přestávce bude na nové TV Pětka moderovat pořad Maminka. A na natáčení bude vozit i svého desetiměsíčního syna Davídka.

"Ono mi také nic jiného nezbývá. Stále kojím a dokud to půjde, tak budu. Nic lepšího než mateřské mléko pro dítě není. Ukončím to zřejmě povinně v březnu nebo v dubnu příštího roku, kdy mě čeká operace nohy. Budou mi vyndavat z kolene šrouby a pak mě zase čeká měsíc o berlích," řekla Super.cz Lejla.

"Poslední dobou je to v případě kojení kdo z koho. Poměrně brzy začaly Davidovi růst zoubky, občas kousne fakt fest," směje se moderátorka.

Lejla se do pracovního procesu vrátila prakticky hned po porodu. "Nikdy jsem moc nevypadla. Zvládat se to dá. Funguje mi skvěle máma. Kdyby nebylo jí, nemůžu dělat nic. Je úžasná. Hodně práce mám večer, takže občas syn ani neví, že nejsem doma," vysvětluje Lejla.

Na novou práci se velmi těší. Formát vymyslela její kamarádka Eva Decastelo. "Jsem ráda, že se pořad na téma mateřství a rodičovství neztratí z televizních obrazovek. Jsem přesvědčena, že formát pořadu Maminka je užitečný pro všechny – maminky, tatínky, dědečky, babičky, dětičky, veškeré příbuzenstvo a také pro mě,“ dodala Abbasová. 

Gabriela Wolfová , Super.cz