Kate Upton

Kate Upton Profimedia.cz

Vnadná modelka Kate Upton si věří: Chce hrát Bond girl vedle Daniela Craiga. Má na to?

9. října 2012 18:54

Zatímco bezchybná postava ani nádherná tvář modelce Kate Upton nechybí, herecké zkušenosti a ovládání bojových chvatů nejspíš ano. Přesto má čerstvě dvacetiletá americká kráska vysoké ambice. Podobně jako řada modelek před ní má možná pocit, že na ni Hollywood čeká s otevřenou náručí a všechny posměváčky překvapí vynikajícími výkony před kamerou.

Modelingová senzace posledního roku, která se letos objevila i na obálce plavkového vydání časopisu Sports Illustrated, by si ráda zahrála ve filmu. A ne jen tak ledajakém! Získat by chtěla rovnou roli, o kterou se perou hvězdy první velikosti. Upton ale naštěstí stojí nohama na zemi a přiznává, že by musela vypilovat herectví a učit se bojovému umění, aby Danielu Craigovi v roli agenta 007 stačila.

Pro Upton by to však nebyla první zkušenost s natáčením. Svůj herecký debut si vyzkoušela tento rok v komedii The Three Stooges, kde ztvárnila roli sexy zdravotní sestřičky a později se mihla i v komedii Tower Heist vedle Bena Stillera a Eddieho Murphyho. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz