Alice Konečná a její nový klip.

Extra porce svůdnosti: Při pohledu na tuhle slečinku s kraťasy těsně pod zadek začnete tančit blahem

30. září 2012 18:20

Jméno krásné zpěvačky ze Zlína Alice Konečné si jistě nepamatují jen její skalní fanoušci. Ano, je to přesně ta holka, která tvořila tu hezčí část z dua Le Monde, jehož hit Vzducholoď před nějakou dobou zněl snad ze všech rádií.

Po delší odmlce je Alice zpět, aby opět (první desku s názvem Holka co máš ji rád vydala už v roce 2002) nastartovala svoji sólovou kariéru. Na jaře představila singl Jedna noc, jehož text složil Tomáš Klus, a v současné době vychází singl Jen ty a já, který je předzvěstí její zbrusu nové desky, jež by měla světlo světa spatřit příští rok.

Že je natáčení singlů a klipů k nim velmi vzrušující záležitostí, to zná každý zpěvák. Alice však tento zážitek nechtěně posunula ještě o level výš. Při natáčení klipu totiž chytl kostým, který měla na sobě, a málem to skončilo dost neslavně. Naštěstí to ale odnesla „jen“ popálená ruka.

Na výsledek toho, co vznikne, když své síly spojí Alice, Viktor Dyk, jenž je podepsán pod textem písně a Jan Gajdoš alias DJ Piper, který složil hudbu, se podívejte ve videu. 

Lucie Sieglová , Super.cz