Libuše Šafránková a Karel Heřmánek se představí v hlavních rolích Gymplu.

Libuše Šafránková a Karel Heřmánek se představí v hlavních rolích Gymplu. Foto: Michaela Feuereislová

Libuško, jak jen to děláš? Šafránková po dlouhé době vyrazila do společnosti a vypadala skvostně

31. července 2012 5:55

O Libuši Šafránkové (64) se povídá, že je před novináři na slovo skoupá a kvůli tomu působí až nafoukaně a nevlídně. Na tiskovce k podzimním pořadům Novy, která se celá nesla v duchu připravovaného seriálu Gympl, jenž na obrazovky přijde v září, však dokázala, že opak je pravdou. Byla milá, usměvavá a šarmem, kterého má na rozdávání, zastínila i mnohem mladší hvězdy.

Libuška, která je spolu s Karlem Heřmánkem (70) hlavní tváří seriálu, zářila a nemohlo za to jen výrazně růžové sáčko, které si oblékla. Ačkoli společenské akce nevyhledává, protože je to profesionálka a ví, že to k hlavní roli patří, ochotně pózovala přítomným fotografům a rozdávala úsměvy na všechny strany. Po dlouhé době tak vznikly snímky, které nejsou z natáčení. Ve fotogalerii se podívejte, jak to Popelce i po téměř 40 letech od dob, kdy natočila slavnou pohádku, sluší.

Akci pochopitelně nevynechali ani další herci seriálu, jako například syn Jana Krause a Ivany Chýlkové Jáchym, Ondřej Brzobohatý nebo Kristýna Leichtová. 

Lucie Sieglová , Super.cz