Eva Burešová

Eva Burešová Foto: Michaela Feuereislová, Právo

Nejdřív přišla o sluch a teď ji zase trápí hlasivky: Nečekaná nemoc skolila už i Evu Burešovou

Je to pár dní, co Eva Burešová (30) musela kvůli zdravotním komplikacím zrušit svá představení. Za všechno může klimatizace, ze které se oblíbená herečka a zpěvačka nachladila a s rýmou a chrapotem na jeviště rozhodně nemohla.

V představení Bodyguard ji tak zastoupila Tereza Mašková, se kterou se Eva v hlavní roli alternuje. „S Terezkou jsme si to musely vyměnit, protože mě v pátek semlela klimatizace, mám rýmu a chraptím,“ svěřila se Burešová na sociální síti a později přidala, že začala mít i další problémy. „Aktualizace mého stavu je, že jsem přestala slyšet na jedno ucho. Ta rýma je tak strašně silná, že prostě neslyším,“ svěřila se zpěvačka.

Syn Evy Burešové a Přemka Forejta roste jako z vody: Malý Tristan William má rarášky v očích po tatínkovi

Ani po pár dnech s horkým čajem v posteli se ale necítí lépe. „Už jsem myslela, že jsem z toho všeho venku, a dnes jsem se probudila úplně bez hlasu a s motanicí jak blázen. Od premiéry Bodyguarda mě neskolilo nic a teď, když nám začíná sezóna, tak já tady zase chraptím. Nemám ráda, když jsem neschopna. Maminky přece nebývají nemocné, ne,“ dodala Eva Burešová na sociální síti. Fanoušci jí přejí brzké uzdravení a vedle toho také radí, co nejlépe na její nachlazení pomůže. „Samahan! Zkuste, je to zázrak! Přírodní, ajurvedský čaj se super složením. Preventivně 1x denně, když máte pocit nemoci, tak 3 - 5 denně,“ poradila jí jedna z fanynek. 

Eliška Zajíc Vinterová


Časová osa článků