Zpěvák skupiny Slza se rozpovídal o sedmiletém vztahu s Miss World a na téma svatby. Super.cz

Už je to 7 let, co sbalil Českou Miss World: Takhle zpěvák skupiny Slza zareagoval na dotaz o svatbě

Lídr skupiny Slza Petr Lexa už několik let randí s Českou Miss World Natálií Kotkovou (29). Pár spolu už dávno bydlí, zatím ale svůj vztah neposunuli a zpěvák svou krásnou blondýnku dosud o ruku nepožádal.

Zato jeho kolega, kytarista Lukáš Bundil, letos oslavil páté výročí svatby. Jak to Petr vnímá? Nechtěl by v tomto směru svého kamaráda dohnat a být už taky ženáčem? „No já v tom nevidím soutěž. Jsme spolu dlouho, ale zatím ne,“ smál se zpěvák během rozhovoru pro Super.cz.

Postavičku má vymakanou ze surfu: Česká Miss World chtěla vypadat jako mořská víla

Ono je potřeba dodat, že já jsem se s manželkou bral po deseti letech vztahu, takže Petr musí dohnat tohle a potom do toho praštit,“ přidal se Lukáš do rozhovoru. „Ano, my teď v říjnu budeme mít s Naty sedm let, takže mám ještě tři roky,“ vybruslil z tohoto tématu Petr.

My jsme si s kluky ze skupiny Slza povídali v Mělníku, kde vystoupili na tamním vinobraní. Po vystoupení se ochotně fotili s fanynkami, které se nemůžou dočkat, až kapele za pár dní vyjde nové CD Monodrama. Samotný název napovídá, že deska bude velmi osobní záležitostí. „Ty texty jsou hodně ze mě. Já jsem mono a Lukáš je to drama,“ dodal se smíchem Petr Lexa. 

Ondřej Kočí


Časová osa článků