Daniela Písařovicová s Ondřejem Brzobohatým

Daniela Písařovicová s Ondřejem Brzobohatým Foto: archiv D. Písařovicová

Podpora beze slov: Daniela Písařovicová romantickým snímkem vyznala Brzobohatému lásku

Muzikant Ondřej Gregor Brzobohatý (40) zažívá krušné chvíle. V církevní žalobě, která míří do Vatikánu a kterou chce jeho ex Taťána Kuchařová (35) anulovat církevní sňatek, je mnoho pikantností ze soukromí, které se nyní dostaly na povrch. Z velké části jsou to podle muzikanta nepravdy, zálibu v nošení ženských šatů však potvrdil.

Ondřej Brzobohatý přiznal, že se rád převléká za ženy. Kuchařová prý ale v církevní žalobě vypustila zásadní lži

„Obsah měl původně zůstat za zavřenými dveřmi Metropolitního církevního soudu. Nicméně vzhledem k tomu, že je plný lží a skandálních obvinění, rozhodla se jej Taťána podstrčit právě bulvárním médiím včetně rádoby kompromitujících fotografií, aby tak pošpinila mé jméno,“ řekl ve svém vyjádření Brzobohatý, který má v celé kauze velké zastání u mnoha celebrit.

Bouček, Burešová, Rolins a další drží při Brzobohatém: Je to hloupě zoufalé a zoufale hloupé, vzkazují Kuchařové

A stejně jako pro Ondřeje, jednoduchá situace to rozhodně není ani pro jeho současnou partnerku, moderátorku Danielu Písařovicovou. A zatímco řada známých tváří se k celé kauze na sociálních sítí bohatě vyjádřila, moderátorka poslala svému partnerovi podporu beze slov.

Sdílela fotku ze soukromí, které si pár ještě do nedávna tolik hlídal. Zamilovaná fotka z dovolené a uprostřed srdíčko hovoří jasně. Brzobohatý má ve své současné přítelkyni absolutní oporu, což je v těžkých životních okamžicích, kterými je kupříkladu i rozvod, rozhodně důležité. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků