Karolína Krézlová je velmi půvabná dívka.

Karolína Krézlová je velmi půvabná dívka. Foto: Josef Polášek (Invekto)

Mrkněte: Vnadná česká milenka nejrychlejšího běžce světa Bolta na unikátních fotografiích

10. května 2012 9:55

Jméno modelky Karolíny Krézlové se začalo ve všech pádech skloňovat letos na začátku roku, kdy vyšlo najevo, že se stala novým objevem nejrychlejšího muže planety Usaina Bolta. Poznali se loni v létě v Praze, když pracovala jako hosteska na akci, kde olympionik prezentoval firmu, která ho sponzoruje. V lednu už za ním jela na Jamajku, kde žije.

Dál se ale jejich vztah zřejmě nevyvíjel, anebo o něm vnadná kráska mlží. Každopádně to, že padla trojnásobnému olympijskému šampiónovi do oka, je docela pochopitelné. Super.cz získal poslední kolekci jejích fotografií, a i když není zrovna spoře oděná, její křivky stojí rozhodně za to.

Jednalo se o projekt Invekto, což je spojení ženské krásy a broušených drahokamů. Focení proběhlo 26.dubna v Praze v ateliéru Angelo Purgerta s modelkami Marií Smieškovou a Karolínou Krézlovou, dívky byly oblečené do šatů návrhářky Jany Jandové, šperky pro toto focení vyrobila designérka Anna Valentová. S třetí modelkou Monikou Stranělovou se fotilo o dva týdny později v Bruntále. Výtěžek z fotografií půjde na nadační fond dětské onkologie Krtek. 

Saša Šeflová , Super.cz