Burleska Stephanie van der Strumpf se vdala za norského lékaře.

Burleska Stephanie van der Strumpf se vdala za norského lékaře. Super.cz

Luxusní svatba na Pražském hradě: Slavná česká burleska se vdala s korunou na hlavě, předtím si nechala odstranit silikony

Několikaletý vztah s norským lékařem Ingem, za nímž se odstěhovala do jeho rodné země, zpečetila svatbou. Slavná česká burleska vystupující pod jménem Stephanie van der Strumpf, kterou proslavil tanec v obří sklenici anebo pózování pro pánský časopis, řekla své ano o víkendu v pražském kostele sv. Salvátora.

V něžné smetanové róbě s dlouhými rukávy a bez dekoltu by ji její fanoušci nepoznali. Ještě před svatbou si nechala odstranit silikonové implantáty z ňader. "Chci otěhotnět a takhle to bude lepší. A nechám si odstranit i tetování," svěřila Super.cz Štěpánka na svatbě pro 155 hostů z Norska i z Česka. Objasnila i to, proč součástí jejího svatebního outfitu byla koruna. "Je to norská tradice a vážila asi pět kilo, tak se pořádně pronesla," smála se.

Troje zásnuby i svatba nanečisto ve skafandrech: Zlý bankéř z reklamy a sekretářka Tondy Blaníka promluvili o vztahu

Svatební večeře a následná párty se konala na Pražském hradě, konkrétně v Lobkovickém paláci s nádherným výhledem na starou Prahu. Podávala se čtyřchodová večeře, kde nechyběla ani tradiční svíčková, která i přítomným Norům velice chutnala. V rámci programu zatančily party z Labutího jezera sólistky Národního divadla jako Nikola Márová a Alina Nana, zahráli členové symfonického orchestru.

Profesi burlesky už se Štěpánka nevěnuje. S manželem vede v Norsku lékařskou kliniku, norsky už mluví téměř plynule, a jak jsme se mohli přesvědčit, oblíbila si ji i manželova rodina. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků