Amélie předváděla jako profesionálka.

Amélie předváděla jako profesionálka. Foto: archiv Lenky Kocmanové Taussigové

Ta je ale roztomilá: Sedmiletá dcera olympijského vítěze Aleše Valenty se předvedla jako modelka

19. dubna 2012 12:48

Vypadá to, že dcera olympijského vítěze Aleše Valenty bude spíš po mamince Elen Černé. Místo akrobacie na lyžích se jí líbí na módním mole. Sedmiletá Amélie byla jednou z modelek, které předváděly na charitativní módní akci Krása pomáhá dětem, kterou v Ústí nad Labem pořádala Miss sympatie z roku 2002 Lenka Taussigová Kocmanová.

"Amélie je typická holčička. Baví ji tanec, zpěv a krasobruslení, v němž nasbírala i přední místa v soutěžích," svěřila Elen Černá Valentová, která se také objevila na módním mole, i když se už jako modelka zdaleka necítí. Výjimku udělala i Monika Žídková, která jako dvojnásobná maminka už pověsila modeling na hřebík a věnuje se vlastní firmě a moderování. "Když jde ale o charitativní projekt, tak nemůžu odmítnout," míní.

Celým večerem provázel Alexander Hemala, mezi účinkujícími se na molu objevily například i Andrea Kloboučková, Iveta Lutovská, Lucie Králová, Denisa Domanská, Lucie Smatanová, Hanka Věrná nebo Michaela Štoudková.

Večer vynesl téměř 260 tisíc korun pro dětská oddělení místní nemocnice. Projekt má již v Ústí nad Labem tradici, během sedmi let se pro nemocnici nashromážilo přes dva milióny korun.

 

Saša Šeflová , Super.cz