Gabriela Partyšová ukazuje zatejpovaná záda

Gabriela Partyšová ukazuje zatejpovaná záda Michaela Feuereislová

Partyšová ukázala zatejpovaná záda, krutá bolest jí vystřeluje do hrudníku

21. dubna 2011 12:03

Moderátorka Gábina Partyšová (32) přiznala, že ji trápí kruté bolesti zad. Na 20. výročí pánského časopisu Playboy dorazila se zatejpovanými zády. "Někdy už se slzami v očích ani nedutám a bolest mi vystřeluje i do hrudníku," řekla serveru Super.cz Partyšová.

"Zkouším všechny metody, které by mi od bolesti mohly pomoci. Od čajíčkářů přes chiropraktiky, zkrátka cokoli," řekla Partyšová, která dorazila na výročí Playboye do Susharny v topu, jenž odhalil její zatejpovaná záda.

"Jsem v rekonvalescenci. Tejpy budu mít deset dní. Zjistila jsem, že je tato metoda dobrá a funguje. Narovnají páteř, rozproudí lymfu, krevní řečiště, léčí," vysvětluje moderátorka. S bolestmi zad se potýká už více jak deset let. Zhoršily se po porodu syna Kristiána. "Asi od dvaceti mě začaly trápit problémy s krční páteří a dorazilo mě, když jsem zhruba tři roky po porodu pořád tahala syna," prozrazuje.

"Bohužel už to mám chronické. Snažím se teď dělat vše, co mi od bolesti pomůže a uleví. Cvičím pilates, chodím do posilovny a věřím, že se jednou probudím a bude to v pohodě," dodala s trpkým úsměvem na tváři moderátorka. 

Gabriela Wolfová , Super.cz