Olga vyrazila na taneční lekci i se svojí dcerkou

Olga vyrazila na taneční lekci i se svojí dcerkou Michaela Feuereislová

Tohle vás rozněžní. Hrdá maminka Olga Lounová vyrazila s dcerkou tancovat

Zpěvačka Olga Lounová (41) nemůže být šťastnější. Již dva měsíce je hrdou maminkou krásné dcerky Arianne, kterou má se svým přítelem, hokejovým trenérem Janem Kreglem. Pyšní rodiče se teď pochlubili fotkou během hodiny tance a malou princeznu nezapomněli vzít s sebou.

Měsíc po porodu vypadá Olga Lounová skvěle: Zmrazená vajíčka si nechala, kdyby to přirozeně znovu nešlo

„Tak jsme se konečně vyrazili učit něco společně a rovnou společenské tance! I s maličkou, která byla vzhůru ale jen poslední minutku. Vybrali jsme si k tomu nejlepšího učitele, který se vrátil po letech z Ameriky, kde vyhrál mnohokrát nejlepšího učitele jednotlivých stylů na světě nejen sám za sebe, ale i se svými studenty a vyvinul vlastní speciální techniku učení tanců starších žáků,“ svěřila se fanouškům Olga.

Olga Lounová pár dní po porodu rozkošné dcerky: Pochlubila se výtvory ze své placenty

Možná právě díky této lekci se z malé Arianne jednou stane úspěšná tanečnice. Mateřství si Olga užívá, Arianne je prý hodné miminko, i když ji klasicky občas potrápí bolavé bříško. "Hned jsme se na sebe navázaly, okamžitě jsem se rozkojila, spíme spolu, všechno šlo bez problémů. Mám velkou radost z toho, jak je všechno hezké," svěřila se nedávno Super.cz Olga Lounová. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků