Iva Pazderková

Iva Pazderková Herminapress

Svou lásku neuvidí půl roku! Iva Pazderková se smutně loučila s tureckým přítelem, který nesmí do Prahy

Iva Pazderková (42) poslední dny trávila se svým přítelem Bertugem Baloglu v turecké Ankaře. Všechno krásné ale jednou končí, a tak i zamilovaná herečka musela odcestovat zpět do Prahy. A posteskla si, že svého milého nejspíš neuvidí hodně dlouho.

Milostný příběh Ivy Pazderkové začal velmi krásně. Během natáčení pořadu Survivor v Dominikánské republice se seznámila se členem natáčecího štábu, Turkem Bertugem Baloglu a byla z toho láska. Smutnější je už ovšem fakt, že pohledný muž v současné době kvůli vízu nemůže přiletět do České republiky.

Za přítelem létá do Turecka, on do Prahy nemůže. Iva Pazderková se pochlubila fotkami se svou láskou

Herečka ho tak potěšila svou návštěvou v Ankaře, kde ji přijala i Bertugova maminka. Tu Iva poctila pravou českou svíčkovou. S fanoušky pak sdílela několik fotek s přítelem a k nim připsala vzkaz: „Moji milí, do nového roku nám všem přeji, ať si z něj s sebou do toho dalšího neseme co nejkrásnější vzpomínky. A ať ty naše zase pomáhají tvořit ty nejkrásnější vzpomínky i ostatním. To je totiž to jediné, co si opravdu neseme kdykoliv kamkoliv s sebou, nikdo nám je nevezme. A oč krásnější jsou naše vzpomínky, když víme, že jsme nezapomněli ani na ty, pro které je teď moc těžké si ty dobré a krásné tvořit.“

Právě dnes se ale Iva už musela vrátit domů. Na Instagramu ještě ukázala, kde její přítel bydlí, také kočky, které miluje, a pak už cestou na letiště sdílela nejen mozaiku snímků z Ankary, ale také dojemnou fotografii se smutným popiskem. „Uf. Tohle je vždycky tak těžké. A tentokrát navíc s vědomím, že se neuvidíme tak 6 měsíců, pokud se nestane vízový zázrak...“

Pro Ivu tak teď nastanou osamělé měsíce, kdy se se svým přítelem bude moci vídat jen prostřednictvím telefonu a internetu. Snad ale příběh její lásky nakonec skončí happy endem. 

Kristýna Beranová , Super.cz


Časová osa článků