Suzy Cortez se opět předváděla.

Suzy Cortez se opět předváděla. Profimedia.cz

Striptýz u telky jen pro Messiho. Brazilka s nejkrásnějším zadečkem udělá pro svůj idol cokoliv

Brazilská modelka a někdejší vítězka soutěže o nejkrásnější zadeček Miss BumBum Suzy Cortez (32) fandí na mistroství světa ve fotbale nikoliv týmu „Kanárků“, ale Argentině. A má to jeden prostý důvod.

Suzy je fanatickou obdivovatelkou argentinské hvězdy Lionela Messiho, jehož podobiznu si dokonce nechala vytetovat v oblasti intimních partií. Suzy zatím na mistroství světa v Kataru nevzbudila žádný rozruch v hledišti, kde se místo ní na hraně zákona producíruje chorvatská modelka Ivana Knöll.

Nejvíc sexy fanynka mistrovství světa ve fotbale se v Kataru nakrucuje v sexy šatičkách i plavkách: Riskuje kriminál

Na dálku ale provokovala šejky nahá zahalená jen do katarské vlajky. Ač tím chtěla Kataru vzdát hold, učinila tak ne zrovna šťastným způsobem, protože v konzervativní muslimské zemi nejsou na žádné nahotinky zvědaví.

Aspoň se ale nesvlékala přímo v hledišti a zadoufala, že její žhavé kreace zaujmou aspoň fotbalisty Argentiny. Fanouškovské vášně nyní naplno projevila u televizní obrazovky, u níž skotačila jen v kalhotkách ověšená vlajkami Argentiny a Mexika, jejichž zápas sledovala.

Brazilka s nejkrásnějším zadečkem provokuje šejky na fotbale. Nahé tělo zakryla katarskou vlajkou

Tričko sice nesundala úplně celé, ale i tak bylo vidět, že je doslova v rauši. Jméno Messi složené z balónků, které si vyvěsila nad televizi společně se srdíčky, pak jen dokazovalo, jak moc je do Messiho zblázněná. A ten se jí ve vítězném zápase proti Mexiku odvděčil jedním gólem a asistencí.

Cortez se před lety chlubila tím, že s Messim navázala kontakt přes sociální sítě, který rázně uťala až fotbalistova manželka Antonella. Suzy se totiž kontaktem s Messim začala veřejně chlubit a fotbalista měl doma co vysvětlovat. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků