Taťána Kuchařová potvrdila, že stále nemá nového partnera. Super.cz

Taťána Kuchařová otevřeně o soukromí: Nového chlapa nemám, byla to novinářská kachna

Nedávno českými médii proletěla informace o tom, že Miss World 2006 Taťána Kuchařová (35) už po rozchodu s Ondřejem Brzobohatým (40) není sama. Novinka ale zaskočila i samotnou krásku, když zrovna byla na expedici v Asii.

Já jsem se doslechla až do Bhútánu, že mám prý nového chlapa. Tak nemám. Ale ne proto, že by nebylo z čeho vybírat, ale těch osm let mi zatím stačilo a dávám si čas pro sebe. Užívám si svobody. Rozhodně nejsem sama, ale to neznamená, že jsem v novém vztahu. Prostě to byla kachna,“ řekla Táňa pro Super.cz.

Taťána Kuchařová je stále sexy! Ukázala se ve spodním prádle a mnohým spadla čelist

„Já občas hodím nějaký ten fórek na sociální sítě, tak třeba to bylo pro ně nějakým relevantním zdrojem, tak v tom budu pokračovat. Někdy je hezké mystifikovat,“ smála se oblíbená modelka a přemýšlela, jak tento klep mohl vzniknout.

Taťána Kuchařová a Karolína Kurková spolu. Uhádnete, proč se tyto dvě krásky sešly?

S Táňou jsme si povídali během veletrhu krásy, kam si přišla pro ocenění, které obdržela společně s kadeřníkem Tomášem Arsovem. „My jsme tu prezentovali naše projekty a máme z toho obrovskou radost a chceme poděkovat lidem, že to takhle oceňují a že se jim to tak líbí. Krása je odrazem toho, jak se člověk k sobě chová a jakým způsobem se vnímá,“ dodala Taťána Kuchařová. 

Ondřej Kočí


Časová osa článků