Pyšný otec Donald Trump se svou dcerou Tiffany a Michaelem Boulosem

Pyšný otec Donald Trump se svou dcerou Tiffany a Michaelem Boulosem Profimedia.cz

Foto z luxusní svatby: Trumpova dcera Tiffany (29) se provdala za mladšího miliardáře

O víkendu se na Floridě v luxusním rezortu Mar-A-Lago uskutečnila pompézní svatba dcery Donalda Trumpa (76) a jeho bývalé ženy Marly Maples (59). Devětadvacetiletá Tiffany Trump řekla své ‚ano‘ o čtyři roky mladšímu miliardáři Michaelu Boulosovi.

K prvnímu tanci si v sobotu večer novomanželé zvolili píseň Dancing In The Moonlight. S Tiffany, která ve svůj velký den oslnila v róbě značky Elie Saab, si posléze zatančil i pyšný otec, a to na hit Here Comes The Sun od Beatles.

Ivanka Trump na Hradě: Dcera zesnulé Ivany Trump dorazila s manželem i bratrem. Od Zemana dostali výjimku!

Přestože Trump vypadal s výběrem dceřiny drahé polovičky naprosto spokojen, neodpustil si menší pohrůžku: „Raději se o ni postarej!“ Vzápětí však svého zetě zasypal chválou a vyzdvihl, jak je na svůj věk moudrý.

„Nepochybně jsi výjimečný člověk, zvlášť na svůj věk. Viděl jsem tě jednat s velkými lidmi. Jste dva úžasní lidé a tohle byl krásný den,“ rozplýval se Trump. Ani Marla Maples neskrývala nadšení a pochválila mimo jiné zbytek Trumpovy rodiny za podporu její dcery.

Miluji tvého manžela. Jak dnes vypadá žena, ke které Donald Trump odešel od Ivany?

Mezi svatebčany kromě rodičů novomanželů nechyběli ani nevěstini starší sourozenci Ivanka (41), Donald Jr. (44) a Eric (38), které má bývalý americký prezident se svou první manželkou Ivanou Trump (✝73), která letos v červenci tragicky zemřela po pádu ze schodů ve svém domě.

Ivanku, jež oslnila v bledě modré róbě, doprovázel manžel Jared Kushner a jejich děti Arabella (11), Joseph (9) a Theodor (6). Stejně tak i její bratři dorazili se svými rodinami. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků